شرکت هونام نهاد آیان

شرکت هونام نهاد آیان در سال 1395 در اداره ثبت شرکت های استان البرز با شماره ثبت 31508 به ثبت رسید.در ابتدا حوزه فعالیت شرکت تولید انواع جعبه های کارتنی و مقوایی برای تولید کنندگان و بازرگانان بنام داخلی با برند سی باکس بود در ادامه راه شرکت با ورود به صنعت ساختمان و تولید سنگ های مصنوعی و اکسسوری های بتنی و کاشی و سرامیک دو برند سی استاف و سی استون را در زیر مجموعه خود ایجاد نمود تا در راستای تامین بخشی از اقلام مورد نیاز سازندگان محترم از طریق بستر اینترنت گامی به سزا برداشته باشد و سپس با گسترش فعالیت خود و ایجاد شبکه توزیع مویرگی با برند کامک وارد حوزه پخش مواد غذایی گردید . امید است در ادامه راه ضمن گسترش فعالیت های خود در بازار های داخلی در بخش صادرات نیز شروع به فعالیت نماییم.

برند سی استاف

برند سی استاف، هولدینگی بر مبنای ارائه خدمات، تولید کالا و بازرگانی در ضمینه های طراحی، چاپ و بسته بندی، قطعات دکوراتیو بتنی، سنگ مصنوعی، سنگ های نمای داخلی و خارجی و دیگر اقلام موردنیاز برای شما مصرف کننده ی گرامی؛ در سال 1395 تاسیس گردیده است.امروزه فروش های اینترنتی به علت مزایای بسیار آن اعم از صرفه جویی در زمان، بی نیازی از تحرک فیزیکی، تنوع محصولات و سهولت در سفارش خرید؛ از محبوبیت ویژه ای میان کاربران برخوردار شده است. البته این نوع تجارت الکترونیک مشکلاتی نیز از قبیل عدم اصالت کالا و مطابق نبودن تصاویر موجود با محصولات دریافتی را دارد.در همین راستا با پایبندی به دو اصل ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصالت کالا، فروشگاه اینترنتی این هولدینگ با برند تجاری «سی استاف» برای خدمت رسانی به شما مشتری گرامی احداث گردید.

برند سی باکس

برند سی باکس  در راستای تامین بسته‌بندی زیبا، مقاوم و ارزان برای کالاهای مشتریان خود پا به عرصه‌ی تولید نهاد تا با بهره‌گیری از تجربه و دانش فنی متخصصان خود گامی در ارتقاء سطح کیفی صنعت بسته‌بندی کشور برداشته باشد. لذا ضمن ایجاد روابط کاری بلند مدت با همکاران و کنترل کل فرآیند از واردات، تولید کاغذ، تولید ورق و تبدیل گامی شایان توجه در ارائه قیمتی رقابتی با کیفیتی کاملا ممتاز برداشته است.